Andělé a andělské energie

Jsem přesvědčená, že andělé a andělské energie do našeho světa prostě patří. Vždy jsem je toužila vnímat, vidět, mít možnost s nimi komunikovat. Hltala jsem knihy o zážitcích s anděly a věděla jsem, že něco takového prostě existuje – a provází nás našimi životy.  Ať jste na začátku poznání, nebo už na sobě pracujete. Vždy jsou tyto energie k dispozici se svou silou, pravdou a láskou.

Na počátku svého hledání a poznávání sebe sama jsem andělské energie vnímala jinak než dnes, kdy vím, že andělé jsou stále snámi skrze naše vnímání a cítění.  Jde pořád o energie, ale díky andělům jsou nám lidem uchopitelnější tím, že „mají nějaký tvar“ a můžeme s nimi komunikovat. Většina z nás se ani nebojí s těmito láskyplnými bytostmi bavit, svěřovat se jim nebo prosit o pomoc.

Když jsem pak od své kamarádky a kolegyně Jarky Matuškové dostala možnost projít Andělským a archandělským učením I a II, byla jsem velmi ráda. Zamilovala jsem tyto krásné energie. Netušila jsem jak velkou sílu a hloubku toto učení má, jak jasné a konkrétní informace získám. Můj život dostal klid, lásku a řád.

Najednou jsem si byla jistá, že andělé a lidé jsou neoddělitelně spojeni. Že mi andělé pomáhají, aniž bych je musela neustále žádat.

Po asi 6 letech spolupráce s mými kolegyněmi a kamarádkami vznikla na naší cestě poznáním metoda JIH®. Když jsem se po této době dívala na Andělské a archandělské učení novýma očima svého poznání, došlo mi, jak nadčasové toto učení je. Vzniklo přímým stažením informací skrze Jarušku Matuškovou a já vnímám, jak v každé větě je obrovská hloubka moudrosti, ať už v anděly věříte, nebo ne.

Když jsme sami se sebou a sami sebou, můžeme vnímat jejich něžné vedení. I když je nevidíme, tak někdy prostě víme, co máme dělat. To vědění je náš vnitřní hlas, naše schopnost vnímat a cítit. Tyto dovednosti máme vrozené. Přesto na ně během života zapomeneme a – chceme-li – učíme se je vědomě obnovit. A právě k této obnově velmi ráda používám andělské vlastnosti či energie, pro ty, kteří s vnímáním sebe začínají nebo se chtějí posouvat dál.

Je to právě Andělské učení I a II, které přesně vede a obnovuje schopnosti každého člověka vnímat a cítit ve všech důležitých oblastech života.

Obnovuje se tak vnitřní víra v sebe, ve vlastní hodnotu a sílu. Beru Andělské učení jako obrovskou možnost předávat lidem poznání sebe, vědomí, že nejsou na život sami, že láska k sobě je možná a úleva v životě není nemožná.

Miluji toto učení a aby se mohlo šířit, rozhodla jsem se dát tento krásný kurz do podoby online kurzu. Kurz probíhá v uzavřené skupině na Facebooku. Tak si moje slova, vedení, poznání můžete pouštět i ze záznamu, a být tak součástí energií přítomných na kurzu vždy, když budete mít potřebu se obohatit, podpořit a zažít tu energii znovu a znovu a znovu.

Všichni jste srdečně zváni mezi tyto nádherné energie…

autor textu: Hanka Mokrá, spoluautorka metody JIH, autorka terapeutického konceptu pohybu CPT-M

http://www.hankamokra.cz

Hana Mokrá
Na blogu metody JIH® pro vás píše Hana Mokrá. Terapeutka, kterou vždy zajímalo vše co souvisí s tělem fyzickým a zdravím. Co z draví udržuje, podporuje a rozvíjí ať už na fyzické nebo duchovní úrovni.

PŘEČTĚTE SI VÍCE O METODĚ JIH®

Stáhněte si e-book Jarky Matuškové

Jak vznikla metoda JIH®? Jakým způsobem pracuje a čím dokáže obohatit váš život?

e-book s informacemi o metodě JIH® a terapiích pohledem autorky Jarky Matuškové

Zadejte e-mail, na který vám máme e-book poslat:

Newslettery metody JIH jsou plné pohlazení pro Vaši duši. S Vaším souhlasem Vás budeme informovat také o novinkách, akcích a aktuálních termínech kurzů metodou JIH.

Respektujeme vaše soukromí a Vaše údaje nikdy nesdělujeme třetí straně.

Komentáře