Andělé a andělské energie

Jsem přesvědčená, že andělé a andělské energie do našeho světa prostě patří. Vždy jsem je toužila vnímat, vidět, mít možnost s nimi komunikovat. Hltala jsem knihy o zážitcích s anděly a věděla jsem, že něco takového prostě existuje – a provází nás našimi životy.  Ať jste na začátku poznání, nebo už na sobě pracujete. Vždy jsou tyto energie k dispozici se svou silou, pravdou a láskou.

Na počátku svého hledání a poznávání sebe sama jsem andělské energie vnímala jinak než dnes, kdy vím, že andělé jsou stále snámi skrze naše vnímání a cítění.  Jde pořád o energie, ale díky andělům jsou nám lidem uchopitelnější tím, že „mají nějaký tvar“ a můžeme s nimi komunikovat. Většina z nás se ani nebojí s těmito láskyplnými bytostmi bavit, svěřovat se jim nebo prosit o pomoc.

Když jsem pak od své kamarádky a kolegyně Jarky Matuškové dostala možnost projít Andělským a archandělským učením I a II, byla jsem velmi ráda. Zamilovala jsem tyto krásné energie. Netušila jsem jak velkou sílu a hloubku toto učení má, jak jasné a konkrétní informace získám. Můj život dostal klid, lásku a řád.

Najednou jsem si byla jistá, že andělé a lidé jsou neoddělitelně spojeni. Že mi andělé pomáhají, aniž bych je musela neustále žádat.

Po asi 6 letech spolupráce s mými kolegyněmi a kamarádkami vznikla na naší cestě poznáním metoda JIH®. Když jsem se po této době dívala na Andělské a archandělské učení novýma očima svého poznání, došlo mi, jak nadčasové toto učení je. Vzniklo přímým stažením informací skrze Jarušku Matuškovou a já vnímám, jak v každé větě je obrovská hloubka moudrosti, ať už v anděly věříte, nebo ne.

Když jsme sami se sebou a sami sebou, můžeme vnímat jejich něžné vedení. I když je nevidíme, tak někdy prostě víme, co máme dělat. To vědění je náš vnitřní hlas, naše schopnost vnímat a cítit. Tyto dovednosti máme vrozené. Přesto na ně během života zapomeneme a – chceme-li – učíme se je vědomě obnovit. A právě k této obnově velmi ráda používám andělské vlastnosti či energie, pro ty, kteří s vnímáním sebe začínají nebo se chtějí posouvat dál.

Je to právě Andělské učení I a II, které přesně vede a obnovuje schopnosti každého člověka vnímat a cítit ve všech důležitých oblastech života.

Obnovuje se tak vnitřní víra v sebe, ve vlastní hodnotu a sílu. Beru Andělské učení jako obrovskou možnost předávat lidem poznání sebe, vědomí, že nejsou na život sami, že láska k sobě je možná a úleva v životě není nemožná.

Miluji toto učení a aby se mohlo šířit, rozhodla jsem se dát tento krásný kurz do podoby online kurzu. Kurz probíhá v uzavřené skupině na Facebooku. Tak si moje slova, vedení, poznání můžete pouštět i ze záznamu, a být tak součástí energií přítomných na kurzu vždy, když budete mít potřebu se obohatit, podpořit a zažít tu energii znovu a znovu a znovu.

Další Andělské učení online proběhne v termínu 23.-30.9.2019. Všichni jste srdečně zváni mezi tyto nádherné energie…

 

autor textu/lektor kurzu: Hanka Mokrá, spoluautorka metody JIH, autorka terapeutického konceptu pohybu CPT-M

http://www.hankamokra.cz

centrum obnovy
Metoda J.I.H - terapeutická metoda i nový životní styl
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.