VĚDOMÉ LÉČENÍ S ANDĚLY

andělské energie

Dnes vás chci provést vědomým léčením s anděly.
Už ani nevím, kdy jsem přijala tlak na sebe. Bylo to jako stihomam.

Život je nádherný proces, laskavý, plynoucí, nehodnotící. Není třeba tlačit, hodnotit, jak a kde už bychom měli být a jak vypadat. Vždy jsem to tak vnímala a už ani nevím, kdy a jak se to stalo, že jsem tuto přirozenost v sobě potlačila a přijala tlak, co vše musím. Kým musím být, co se ode mě očekává a hlavně rychle, abych už měla klid 🙂

Pomohla mi metoda JIH®

Až metoda JIH® mi ukázala ty správné principy, jak vědomě tvořit svůj život. Přesto v další fázi jsem vnímala, jak ve mě zůstává divné napětí, tlak a pocit, že to nikdy nezvládnu. Ale coo? Život? Projevit se?

Díky metodě JIH®, jejím hlubokým terapiím a vědomé komunikaci s anděly jsem vše prošla tak vědomě, že jsem se v sobě zklidnila a vnímala jednotlivé kroky obnovy i těch situací mého života, které jsem měla pocit, že snad nikdy neopustím.

Teď vnímám klid a zase tu laskavost života, která se prostě jenom děje

Ponořte se se mnou a s anděly do světa obnovy, kde není nic nemožné a kde vy sami hrajete hlavní roli spolutvůrce vlastního života. Svět vědomého léčení s anděly.

VĚDOMÉ LÉČENÍ S ANDĚLY a síla modlitby

Andělé jsou darem od Boha pro nás lidi

Bůh se nám tak zpřístupňuje se svou pomocí skrze své prodloužené ruce. Andělé jsou pro mě jako paprsky světla božího. Každý paprsek je jeden Anděl, který s láskou pomáhá. Není oblast, kterou by vám andělé nedokázali pomoci vyléčit.

Stačí je o vyléčení požádat a modlit se. Pro mnohé je to ale jen „plácání do větru“ a často se těmto andělským energiím nepřipisuje velký vliv a zásluha.

Nepodceňujte sílu modlitby

Přesto existují stovky klinických studií, kdy se sledoval vliv modlitby k andělům na vyléčení a je stále více než viditelné a průkazné, že když se lidé modlí (žádají) o vyléčení sebe nebo svých blízkých, má to velmi silný dopad na léčení našich fyzických těl.

Výzkumníci vědí, že tento fenomén nemohou přičíst jen placebo efektu nebo autosugesci toužebného přání. Tyto výzkumy zahrnují i případy, kdy subjekt nevěděl, že je předmětem modliteb. To se týká také těch případů, kdy se ukazuje, že modlitba má pozitivní vliv na rostliny a nemluvňata. Ty sice mohou cítit, ale ne na vědomé úrovni vnímat, že se za ně kdosi modlí.

Výsledky výzkumů mluví za vše

Výzkumy tohoto typu probíhají za velmi přísného utajení, tzn., že výzkumníci, lékaři, ani pacienti nemají tušení, jestli se za ně někdo modlí. Přesto lidé, kteří jsou objekty modliteb, obvykle déle žijí, rychleji se uzdravují a potřebují méně léků než ti, za něž se nikdo nemodlí.

NENÍ OBLAST, SITUACE, VE KTERÉ BYCHOM ANDĚLY NEMOHLI POŽÁDAT O POMOC:

 • zdraví
 • práce
 • prosperita
 • hojnost
 • bydlení
 • přátelství
 • vztahy
 • rostlinky
 • zvířata

Všechny tyto oblasti nám andělé pomáhají léčit. Stačí požádat a následovat anděly s jejich vedením a případně přidat modlitbu.

VYBERTE SI OBLAST, KDE CHCETE POMOCI A PROJDEME SPOLU VĚDOMÝM LÉČENÍM

• Budete vědět, jak takový proces léčení probíhá a už jej nikdy neznevážíte.
• Soustředěním se na modlitbu budete vše urychlovat. Takže nemějte strach, že by proces trval roky, měsíce. Maximálně několik dní, kdy ucítíte, že je hotovo. Nastane ve vás takový klid a mysl bude čistá, klidná bez starých pochybností.

JAK PROBÍHÁ PROCES VĚDOMÉHO LÉČENÍ NEJEN S ANDĚLY?

Chci vás provést vědomě kroky, které vás provedou léčením. Vědomě, abyste vnímali a cítili, co se během této doby děje a co vy sami můžete vědomě dělat. Jakmile tímto procesem jednou projdete, už pro vás každá další oblast bude jednodušší, rychlejší. Budete mít radost, že se v tom neztrácíte, nejste obětí, ale naopak že vy sami vstupujete do procesu jako spolutvůrci.

VĚDOMÉ PŘIJETÍ ANDĚLŮ – přijměte anděly jako dar od Boha, jako ty nejlepší pomocníky a parťáky, kteří vám skutečně s hlubokou láskou radostí pomáhají.
VĚDOMÁ ŽÁDOST O POMOC, VYLÉČENÍ, NÁPRAVU – svěřte andělům vše, co vás trápí v dané oblasti, nebo jim to napište či řekněte nahlas. Efekt bude stejný.
VĚDOMĚ DÁVÁM PROSOTOR ANDĚLSKÝM ENERGIÍM VSTOUPIT DO MÉ ENERGIE A POMOCI MI ABSOLUTNÍM VYLÉČENÍM DANÉ OBLASTI.
• Nechávám energii pracovat a čistit vše, co už do mé energie nepatří.
• Vnímám, jaké myšlenky, pocity a emoce vstupují do mé přítomné energie a již nejsou v souladu s mým záměrem zdraví v dané oblasti.
• Staré myšlenky, ublížení, omezení, si uvědomím: jo-aha takhle jsem přemýšlela, toto jsem držela a odevzdám to andělům, aby to odnesli do světla. Protože už si nechci stát v cestě.
ODPUŠTĚNÍ – odpouštím sobě a případně všem zúčastněným, že jsem to vše musela prožít a vše jak mi ublíženo bylo. Pocity ublížení, bolesti nechávám projít s vědomím, že děkuji za tuto zkušenost a už není potřebné jí dál s sebou nosit a trýznit se jí.
PŘIJÍMÁM ZPĚT SVOU SVOBODU A NEOMEZENOST BOHA. MODLÍM SE ZA BRZKÉ UZDRAVENÍ TÉTO SITUACE.
MODLITBA je ladění se na na energii Boha s vděčností, že nás z dané situace vyvádí. Je to jako tanec s anděly a oslava toho, že už se vše léčí a uzdravuje. Vaše pozornost se tak vědomě ladí na to co chcete.
AŤ JSOU OKOLNOSTI JAKÉKOLIV RADUJTE SE – radost je z toho, že jsme ve spojení s Bohem a anděly, ne z falešného úspěchu, na který si nemůžeme sáhnout. To využívá rozum a ego. Jste v procesu a vy se radujete z toho, že jste se rozhodli správně a víte, že se vše děje pro vaši úplnou obnovu.
SLOVÍČKO PŘIPOUŠTÍM JE SKVĚLÝM POMOCNÍKEM – ladí naši energii na to nové a uvolňuje zbytky starých omezení. Stačí si povídat s anděly a říkat jim, že např. připouštím, že moje nachlazení ustupuje, připouštím, že jsem zdravá, připouštím, že to může být opravdu velmi rychlé, připouštím, že i pro mě to funguje a jsem milovaná… připouštím, …
JE TO „HOTOVÉ“
PROSTĚ UCÍTÍTE TEN POCIT, JAKOBY VNITŘNÍ KLID, ŽE VŠE DOSEDLO, NIC NEVYČNÍVÁ . Najednou víte, že je to „hotové“, v tak hlubokém vnitřním klidu, že vás z toho nikdo „nesundá“.

Co si představit za slovem MODLITBA?

Během procesu vědomého léčení je důležitá modlitba. Modlitba je vlastně takovým vědomým laděním se na anděly, jejich energii a spojení s Bohem. Kdy dáváte vědomě důraz na ty myšlenky, pocity a emoce, které chcete.

Jak pracovat s čímkoliv, co vás omezuje?

Kdykoliv vám na mysl, či do pocitů a emoci vstoupí něco starého, těžkého, nepříjemného, pak:

 • poděkujte si, že to vnímáte
 • Uvědomte si, jestli to je v souladu s tím, o co žádáte. pokud ne, pak to bez prodlení odevzdejte andělům s vědomým, děkuji andílci vemte si to, toto mi už neslouží a nikdy nesložilo, nepotřebuji to v sobě víc živit.
 • Není třeba se tím víc zaobírat, rozebírat, analyzovat to, posuzovat či hodnotit. To je proces rozumu a ega. To už není vaše realita. Vaše realita je v Bohu, v lehkosti a jednoduchosti, v prosperitě a radosti.

BŮH ŘEKL, DAL JSEM TI RŮZNÉ DARY a DAL JSEM TI DAR ŽIVOTA, A TY BEZ OHLEDU NA OKOLNOSTI SE RADUJ. VŠÍM TĚ PROVEDU, NEMUSÍŠ SE BÁT.

Tak i vy si užijte tento ozdravný, osvobozující proces obnovy, bez ohledu co se vynoří v mysli, v pocitech a emocích. Jsou to jen staré ozvěny minulosti, které se vás snaží lapit jako jeziňky. Minulosti není třeba dávat pozornost a znovu ji prožívat, procházet. Minulost je odžitá. To, co zůstává je zkušenost a uvědomění, ze kterých roste síla a víra vaší duše.

Zalíbily se vám andělské energie?
Pak by vás mohl zajímat kurz Andělské učení, ve kterém vás naučím, jak přijímat andělskou pomoc ve svém každodenním životě.

Hanka Mokrá

Hana Mokrá
Na blogu metody JIH® pro vás píše Hana Mokrá. Terapeutka, kterou vždy zajímalo vše co souvisí s tělem fyzickým a zdravím. Co z draví udržuje, podporuje a rozvíjí ať už na fyzické nebo duchovní úrovni.

PŘEČTĚTE SI VÍCE O METODĚ JIH®

Stáhněte si e-book Jarky Matuškové

Jak vznikla metoda JIH®? Jakým způsobem pracuje a čím dokáže obohatit váš život?

e-book s informacemi o metodě JIH® a terapiích pohledem autorky Jarky Matuškové

Zadejte e-mail, na který vám máme e-book poslat:

Newslettery metody JIH jsou plné pohlazení pro Vaši duši. S Vaším souhlasem Vás budeme informovat také o novinkách, akcích a aktuálních termínech kurzů metodou JIH.

Respektujeme vaše soukromí a Vaše údaje nikdy nesdělujeme třetí straně.

Komentáře