Jak se zrodily Andělky

macramé andělka metoda JIH

Andělky plné JIHové energie pro vás tvořím už nějaký čas. Jak se tento projekt zrodil?

Ten pocit určitě znáte také. Víte, že potřebujete začít tvořit, že pod vašima rukama bude vznikat něco krásného, ale nemůžete přijít na to, co to bude.

Náramky? S korálky je zábava, ale není to ono. Barvy, tvary i velikosti každého korálku jako kdyby byly po chvíli trochu nuda. 

Mandaly? Našla jsem kurz, vytvořila svou první mandalu, nakoupila materiál. Trénovala jsem přesnost i sladění barev, ale i tahle radost po chvíli vyprchala. Má to vypadat ještě jinak. Ale jak?

Promlouvala jsem s Bohem, ptala se ho, co mám tvořit.

Žádala jsem ho, ať mě dovede k tomu, jak se on sám chce skrze moje tvoření projevit.

O pár dní později jsem na Instagramu zahlédla macramé panenku vloženou do obrazu. Rozbušilo se mi srdce. To je ono! To musí být ono! Blížily se zrovna Vánoce – vytvořila jsem hned tři panenky jako dárek. Udělaly radost a mě moje nadšení neopouštělo. Začala jsem vyrábět další, naslouchala impulsům, které přicházely. Panence přibyla křídla a svatozář. Kamínek nebo přívěsek, který drží v rukách. Měla jsem jasno. 

Budu tvořit anděly plné opravdové andělské energie.

V tu chvíli už bylo jasné, k čemu mě Bůh dovedl. Každá z Andělek v sobě nese energii anděla. Ať už anděla záměru, anděla ochrany, lásky nebo třeba zdraví. Andělská energie je jemná a něžná, a přesto nám dokáže být oporou pevnější než skála.

Macramé Andělka s opravdovou duší anděla od Pavly Hrdinové


Andělky se neustále vyvíjí, objevuji nové techniky, učím se pracovat s novými nástroji. Velké poděkování patří mému muži, který mi pomohl vytvořit první Andělky po technické stránce. Naučil mě vrtat s vrtačkou, vybral šroubky a pomůcky, které k tomu potřebuji. Pomohl mi vymyslet, jak Andělky zabalit, aby se jim při cestování nic nestalo.

Velké díky patří Jarce Matuškové, autorce metody JIH. Proměnila můj život a díky ní jsem tam, kde jsem, i tím, kým jsem. Děkuji všem terapeutům metodou JIH, kteří mě v začátcích podpořili. Stejně jako patří upřímný dík vám za vaše objednávky – bez vás by Andělky nebyly.

Každý den dávám do své tvorby energii a vše dělám s láskou. Každá objednávka je originál, vytvořená jen pro vás. Mé ruce vede Bůh.

Andělky i tento text pro vás vytvořila Pavli Hrdinová, terapeut – profesionál metodou JIH

Pavli Hrdinová
Terapeut - profesionál metodou JIH, lektorka Školy života a autorka macramé Andělek v obraze. Něžná a tvůrčí duše, která dokáže měnit životy lidí.

PŘEČTĚTE SI VÍCE O METODĚ JIH®

Stáhněte si e-book Jarky Matuškové

Jak vznikla metoda JIH®? Jakým způsobem pracuje a čím dokáže obohatit váš život?

e-book s informacemi o metodě JIH® a terapiích pohledem autorky Jarky Matuškové

Zadejte e-mail, na který vám máme e-book poslat:

Newslettery metody JIH jsou plné pohlazení pro Vaši duši. S Vaším souhlasem Vás budeme informovat také o novinkách, akcích a aktuálních termínech kurzů metodou JIH.

Respektujeme vaše soukromí a Vaše údaje nikdy nesdělujeme třetí straně.

Komentáře