Setkání s metodou J.I.H®

Dvoudenní setkání 16.-17.8. 2019

Objevte možnosti osobního rozvoje metodou J.I.H

  • Jak komunikovat ve vztazích
  • Proč se vám opakují stejné situace
  • Jak se rychle vrátit do vlastní pohody
  • Jak vnímat cizí energie a jak se od nich oprostit
  • Jak najít cestu z průšvihu
  • Jak efektivně pracovat
  • Jak se ladit na hojnost

Setkání v penzionu Heinrich na Hoře Svaté Kateřiny v krásné přírodě a prostředí

Nenechte si ujít tuto jedinečnou akci a osobní setkání s autorkami této metody, další se bude konat až za půl roku.

Těšit se můžete na dárečky a překvapení, které pro vás máme připravené.

Setkání je provázeno povídáním, humorem, v lehkosti se pročišťují velmi hluboké úrovně, které Vám brání v naplněném prožívání vašeho života

Cena pro Vás
3690,- Kč
V ceně je zahrnuto ubytování i strava

Reference:

Na semináři metody J.I.H bylo nádherné pobýt. Byly jste úžesné a jste úžasné!!!!!!! Díky tomuto víkendu, již zase umím být v "přítomném okamžiku". Nemohu ani slovy vyjádřit, jak jsem si to užil.Sešla se spousta krásných lidiček. Je krásné si uvědomit, jak funguje hmotnění, když si dá člověk záměr. Nechci být nešťastný!!!! Chci být šťastný!!!! Jaště před pár měsíci jsem byl frustrovaný, bez života a bez toho abych věděl co chci. Dnes mám kolem sebe spostu nádherných a krásných lidiček. Může být život krásnější!!!! Bylo mi ctí strávit s vámi nádherné dva dny.

Roman Skalický

Když jsem jela na seminář poprvé, utápěla jsem se ve svých problémech, které se mi zdály bezvýchodné a nevěděla jsem jak na ně. Týkalo se to hlavně mého zaměstnání. Holky díky metodě J.I.H. nacítily to, co je právě potřeba a pročistily energie. Tím jsem se vrátila zpátky k sobě a získala tak nový pohled na věc. Zjistila jsem, že ta moje „bezvýchodná situace“ má řešení hned několik a je jenom na mně, jak se rozhodnu. Návrat k sobě mi pomohl lépe se zorientovat v tom, co vlastně chci a to mi usnadnilo další kroky v mém životě. Jako bonus navíc vnímám to, že vždy, když jsem se po Myškově mlýně vrátila domů, měla jsem pocit, jako bych se právě vrátila z úžasné týdenní dovolené.

Klára Doležalová

Na kurzech jsem v minulosti byla již celkem třikrát a mohu říci, že jsem po ukončení pobytu vždy byla velmi spokojená a vyladěná. V této době jsem měla možnost seznámit se postupně ze všemi ženami, lektorkami, Jarkou Matuškovou, Hankou Mokrou a Irenkou Brejchovou a jejich metodou JIH. Metoda JIH, Jasné informace hned, je pro mě ukázkou, jak se lehce a rychle zbavit potíží, jak duševních, tak tělesných a jednou provždy. Vřele doporučuji k vyzkoušení. Ať už se jedná o partnetrské vztahy, zdraví, práci, finance. Výběr místa pro setkávání lidí s podobným zaměřením je trefa do černého. Po dvoudenním setkání se nám pak ani nechce domů.

Hana Kučerová

Na kurz jsem nejela s dobrou náladou. Cítila jsem se jak spráskaný pes, ale po prvním objetí s Jaruškou ze mě spadla část tíhy. Během semináře ze mě odcházelo postupně vše nepotřebné, tíživé, veškeré strachy i to, o čem jsem ani nevěděla. Protože setkání není jen povídání a učení, ale samozřejmostí je také čištění energií všech zúčastněných tak, jak to právě lektorky v danou chvíli cítí a jednoduše láskou ze všech odstraňují vše nepohodlné. Domů jsem odjížděla jako lehká bytost vyzařující světlo, alespoň tak jsem to cítila já. Po příjezdu domů se můj pocit potvrdil, známí se ptali, kde jsem byla o víkendu, že tak nějak jinak zářím. Doporučuji všem seminář metody J.I.H.

Jitka Doležalová

Potřebuje se na něco zeptat?

Neváhejte kontaktovat organizátora akce Ivana Matušku na tel.: 731 010 708.